Co umíme

Aktivně se věnujeme problematice monitoringu a lokalizace osob. Pro zvýšení úspěšnosti lokalizace osob v nouzi, provozujeme vlastní rádiovou sítí, díky které se naše lokalizační výjezdy omezily a zkrátily se lokalizační časy v terénu. Profesionální službu lokalizace osob koná zdravotnické zařízení s výjezdovými skupinami a operačním střediskem.

Pro využívání služby monitoringu a lokalizace osob, využíváme výhradně profesionální lokátory, které vyhovují bezpečnostním standardům pro zabezpečenou komunikaci mezi IoT technologií a operačním střediskem. Současně jde o lokátory, které jsou uzpůsobeny pro potřeby každého klienta samostatně, včetně zamykacího pásku pro osoby např.: s Alzheimerovou chorobou.

Neustálý vývoj lokalizačních technologií pro civilní a zdravotní monitoring osob mimo vlastní sociální prostředí. Naše technologie najdete také v provozech s vyšším rizikem nehodovosti, jako například pivovary, hutní průmysl, zdravotnictví, bezpečnost osob v terénu…

“Se zřízením LokZS ČR se mnoha lidem vyřešili letité problémy. Jedním z nich je i náš syn…” K.Z.

lokalizace osob

Od roku 2015 byla zřízena územní ZOS pro koordinaci výjezdových skupin pro lokalizaci osob v terénu. Odborný dohled je veden také při mimořádných událostech a při větších akcích přímo z mobilního operačního střediska “Dorotka”. Díky tomu lze poskytnout podporu například PČR při pohybu v oblasti mimo signál pro komunikaci nebo při lokalizaci uneseného dítěte či ztraceného seniora, vybaveného lokátorem s vysílací dobou 3 roky bez dobíjení.